ÖVRIGT / Musikinstrument / Klarinett 8023400
nr 802 3400
Klarinett
"Buffet", Paris,
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 21 januari 2013
kl 20:20:38
300 kr
150 kr
300 kr
350 kr
400 kr
Klarinett
Kondition: slitage, skador
nr 802 3400
Klarinett
"Buffet", Paris,
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 300 kr |
Såld: | 450 kr |
måndag 21 januari 2013 |